Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka szukała sponsora, znalazła sadystę

Utworzony przez konik wolny, 10 lutego 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
Piotr napisał:
Najbardziej bawią mnie komentarze tych wszystkich frustratów, którzy dzisiaj cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a w niedzielę idą do Kościoła. Dziewczyna szukała uczciwego układu seks za pieniądze. Uważam, że jest to uczciwy układ, bo jego warunki są jasno zdefiniowane. Ilu z Was zna osoby, które tworzą "szczęśliwe" małżeństwa, a tak naprawdę są związkami utworzonymi dla korzyści majątkowych dla którejś ze stron? Co różni te osoby od tej dziewczyny? Jakoś ich tak nie potępiacie. Boli Was bezpośredniość. Zajmijcie się swoim życiem, a nie próbujecie kogoś poniżyć, wyśmiać, żeby siebie dowartościować.
Do psychiatry z takimi przekonaniami, DO PSYCHIATRY POKI NIE JEST ZA POZNO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Najbardziej bawią mnie komentarze tych wszystkich frustratów, którzy dzisiaj cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a w niedzielę idą do Kościoła. Dziewczyna szukała uczciwego układu seks za pieniądze. Uważam, że jest to uczciwy układ, bo jego warunki są jasno zdefiniowane. Ilu z Was zna osoby, które tworzą "szczęśliwe" małżeństwa, a tak naprawdę są związkami utworzonymi dla korzyści majątkowych dla którejś ze stron? Co różni te osoby od tej dziewczyny? Jakoś ich tak nie potępiacie. Boli Was bezpośredniość. Zajmijcie się swoim życiem, a nie próbujecie kogoś poniżyć, wyśmiać, żeby siebie dowartościować.
Nie do Kościoła, tylko do kościoła. Coraz mniej ludzi chodzi do kościoła, więc coraz więcej jadu w ludziach. Ty kiedy ostatnio byłeś w kościele? Na komunii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie studentka KUL-u. Tam wszystkie takie swietojebliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Najbardziej bawią mnie komentarze tych wszystkich frustratów, którzy dzisiaj cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a w niedzielę idą do Kościoła. Dziewczyna szukała uczciwego układu seks za pieniądze. Uważam, że jest to uczciwy układ, bo jego warunki są jasno zdefiniowane. Ilu z Was zna osoby, które tworzą "szczęśliwe" małżeństwa, a tak naprawdę są związkami utworzonymi dla korzyści majątkowych dla którejś ze stron? Co różni te osoby od tej dziewczyny? Jakoś ich tak nie potępiacie. Boli Was bezpośredniość. Zajmijcie się swoim życiem, a nie próbujecie kogoś poniżyć, wyśmiać, żeby siebie dowartościować.
chyba się Kazi Szczuki naczytałeś albo naoglądałeś. ja tam znam może dwa małżeństwa dla korzyści materialnej, a samych małżeństw znam ho, ho, wiele i to w różnym wieku. w jakim towarzystwie się obracasz, takie znasz przykłady. dziewczyny szkoda, ale może to zapali lampkę w głowach kolejnym. lepiej studia przebiedowac, niż handlować własnym ciałem i godnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie studentka KUL-u. Tam wszystkie takie swietojebliwe.
Taka jedna jest w Australii. Absolwentka KUL, brat podobno w Polsce ksiadz a wujek biskup. Przyjechala juz bedac w ciazy i wrobila w to chlopaka, ktory sie z nia ozenil. Dostala pobyt staly i teraz siedzi na garnku rzadu australijskiego z dzieckiem, dorabiajac sobie do zasilku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taka jedna jest w Australii. Absolwentka KUL, brat podobno w Polsce ksiadz a wujek biskup. Przyjechala juz bedac w ciazy i wrobila w to chlopaka, ktory sie z nia ozenil. Dostala pobyt staly i teraz siedzi na garnku rzadu australijskiego z dzieckiem, dorabiajac sobie do zasilku...
Wiadomo, kur.wa zawsze bedzie kur.wa, nawet jak pochodzi z takiej "swietej rodziny" i studiowala na Kul-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiadomo, kur.wa zawsze bedzie kur.wa, nawet jak pochodzi z takiej "swietej rodziny" i studiowala na Kul-u.
Ty pedale z Dysa pomyśl zanim cokolwiek napszesz fiucie,geyju itp.!!! Miło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty pedale z Dysa pomyśl zanim cokolwiek napszesz fiucie,geyju itp.!!! Miło?
pfff tez mi katolik - jest różnica między stwierdzeniem, może niecenzuralnymi słowami, stanu faktycznego, do którego gościówa sama sie przyznala, a obrzucanie kogoś obelgami. tacy to świętoszki u nas są, co to tacy wierzący niby, na czele z tym swoim maniakalnym ojczulkiem dyrem,a najchętniej to inaczej myślących wyrżnęli by w pień. pfff. a tak btw - masz coś do Dysa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze - d*** nie człowiek, który na czas nie wyniucha, że coś jest nie tak. Ale kobiecie współczuję. Nie ona jedna zmuszona jest tak, a nie inaczej, w tym kraju na studia dorabiać. Czy chce gościa "uwalić" - szczerze wątpię... zwłaszcza w świetle tego, że przyznała się rodzinie i do niej o pomoc zwróciła. A większość miejscowych uniwersytutek jest z prowincji (bo jak dziewczyna z Lublina mogłaby sobie na coś takiego pozwolić?) i robi wszystko, by tylko rodzina się nie dowiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdej uda się poderwać jelenia, choć czasami może się to udać. Takim jest lepiej iść do hotelu n aseks niż zmywać talerze i dorabić na studiach jak robią porządne dziewczyny. Wina jest też rodziców, którzy nie mają środków finansowych i wysyłają córki na studia do miast. Czasy darmochy już skończyły się i w neo-kapitaliźmie nie ma pieniędzy za nic. Ten go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na wsi jest taka mentalność dom dla syna nie dla zięcia. W efekcie kobiety ze wsi jadą na studia do miasta, wychodzą za mąż za facetów z miasta ( bo facet z miasta woli żonę ze wsi bo mniej marudzi np. przy sprzątaniu czy zmywaniu) i mamy starych kawalerów na wsiach i singielki wielkomiejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
na miejscu jej rodziców to bym sobie dał w łeb!! jak można tak wychować i zostawić bez kasy dziecko... internet to nie jest bezpieczne miejsce miłe studentki z umcs, um, up, kul..
bo tacy rodzice umieją się tylko pier***ić bez zabezpieczania się, narodzić dzieci i mieć ich gdzieś, lenie jedne, dobre też ale tylko w łóżku jak ich córcia, niedaleko jabłko pada od jabłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd być Polakiem! Jak czytam komentarze, to nie wierzę własnym oczom. Nikt we mnie nie wmówi, że autorami komentarzy są ludzie bardzo zamożni, nie wierzę, by pisał komentarz np. Kulczyk, Gudzowaty, Niemczycki, Solorz, czy jakiś inny bogacz. Nie wierze by komentowali ten dramat ludzie wykształceni, komentuje artykuły w ogromnej większości motłoch, bez grosza, często bez pracy i perspektyw, motłoch bez wykształcenia, bo ortograficzne błędy wykluczają podejrzenie, że osoba skończyła coś więcej niż gimnazjum. Brak potępienia dla łajdaka bez czci, wstydu, godności, daje pewność, że komentujący niczym nie różnią się od sprawcy. Na zdrowy rozum, żadna bogata dziewczyna nie szuka sponsora, to bieda zmusza do takich poszukiwań, to bieda każe się jej uczyć, by się z niej wyzwolić. I ta bieda oddała ją w ręce kanalii bez czci i bez prawa do nazwy człowieka! Skrzywdził biedną dziewczynę, dziecko biednych ludzi, które zrobiło wszystko co w jego mocy by nie obciążać rodziców kosztami nauki. I ta biedna dziewczyna spotkała na swojej drodze kanalię, kanalię bez ludzkich cech, pozbawioną ludzkich uczuć. I tak kanalia znalazła obrońców swojego ohydnego czynu! Życzę z całego serca poplecznikom tego zbrodniarza, by taki los jak tej biednej dziewczyny, spotkał ich matki, żony, córki, wnuczki. Ludzkie wymiociny , nie powinny komentować wyczynów ludzkich wymiocin. Gazeta nie powinna publikować opinii, które obrażają ofiary zbrodniarzy. Gdybym ja był sędzią tego kanalii, to on nie wyszedłby wcześniej z wiezienia niż w wieku 60 lat, miałby to u mnie jak w banku. Wstydzę się tego że jestem Polakiem, wstyd mi tym bardziej, gdy wiem, ze to polskie wymiociny piszą takie opinie, że to polska wymiocina, dokonała tego odrażającego przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos ta studentka jakaś niekumata, po pierwszych kontaktach, gdy się zorientowała z kim ma do czynienia powinna się zorientować co to za bydlak i faceta postraszyć policją a nie oddawać mu jakieś pieniądze, za co? co za poziom dzisiejszych studentek żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co - biedna dziewczynka nie wiedziała, na czym polega prostytucja? Przecież normalni faceci nie korzystają z usług prostytutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze suce, powinien ją prać pasem po łbie ile wlezie, suki tak końcą wcale jej nie żaluję, zostanie już na zwsze kurwą i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Wstyd być Polakiem! Jak czytam komentarze, to nie wierzę własnym oczom. Nikt we mnie nie wmówi, że autorami komentarzy są ludzie bardzo zamożni, nie wierzę, by pisał komentarz np. Kulczyk, Gudzowaty, Niemczycki, Solorz, czy jakiś inny bogacz. Nie wierze by komentowali ten dramat ludzie wykształceni, komentuje artykuły w ogromnej większości motłoch, bez grosza, często bez pracy i perspektyw, motłoch bez wykształcenia, bo ortograficzne błędy wykluczają podejrzenie, że osoba skończyła coś więcej niż gimnazjum. Brak potępienia dla łajdaka bez czci, wstydu, godności, daje pewność, że komentujący niczym nie różnią się od sprawcy. Na zdrowy rozum, żadna bogata dziewczyna nie szuka sponsora, to bieda zmusza do takich poszukiwań, to bieda każe się jej uczyć, by się z niej wyzwolić. I ta bieda oddała ją w ręce kanalii bez czci i bez prawa do nazwy człowieka! Skrzywdził biedną dziewczynę, dziecko biednych ludzi, które zrobiło wszystko co w jego mocy by nie obciążać rodziców kosztami nauki. I ta biedna dziewczyna spotkała na swojej drodze kanalię, kanalię bez ludzkich cech, pozbawioną ludzkich uczuć. I tak kanalia znalazła obrońców swojego ohydnego czynu! Życzę z całego serca poplecznikom tego zbrodniarza, by taki los jak tej biednej dziewczyny, spotkał ich matki, żony, córki, wnuczki. Ludzkie wymiociny , nie powinny komentować wyczynów ludzkich wymiocin. Gazeta nie powinna publikować opinii, które obrażają ofiary zbrodniarzy. Gdybym ja był sędzią tego kanalii, to on nie wyszedłby wcześniej z wiezienia niż w wieku 60 lat, miałby to u mnie jak w banku. Wstydzę się tego że jestem Polakiem, wstyd mi tym bardziej, gdy wiem, ze to polskie wymiociny piszą takie opinie, że to polska wymiocina, dokonała tego odrażającego przestępstwa.
Zadna bieda nie usprawiedliwia takiego zachowania.To raczej głupota.Przecież jak szła na studia to wiedziała,że musi się za coś utrzymać.to jest cały trend promowany również przez media.Gdyby nie trafiła na sadystę ,pewnie dalej by to robiła i jej się to podobało.Kolacje,hotele.Dzisiejsi studenci nie są biedniejsi od studentów sprzed 20 lat a zachowują się tragicznie.Daję głowę,że za zarobione pieniądze ksiązek nie kupowała ,tylko ciuchy.Dzisiejsi studenci nie potrafia czytać.To jest wtórny analfabetyzm.Matura za 30 % i student ,przepychany z roku na rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
090 napisał:
Zadna bieda nie usprawiedliwia takiego zachowania.To raczej głupota.Przecież jak szła na studia to wiedziała,że musi się za coś utrzymać.to jest cały trend promowany również przez media.Gdyby nie trafiła na sadystę ,pewnie dalej by to robiła i jej się to podobało.Kolacje,hotele.Dzisiejsi studenci nie są biedniejsi od studentów sprzed 20 lat a zachowują się tragicznie.Daję głowę,że za zarobione pieniądze ksiązek nie kupowała ,tylko ciuchy.Dzisiejsi studenci nie potrafia czytać.To jest wtórny analfabetyzm.Matura za 30 % i student ,przepychany z roku na rok.
Cos w tym jest. Tez mi sie wydaje, ze pieniazki by sie rozeszły na ciuszki, słitaśne impressski z 'moimi krejzolkami', drinki, błyszczyki i tego typu gadzety a na pewno nie na ksiazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
090 napisał:
Zadna bieda nie usprawiedliwia takiego zachowania.To raczej głupota.Przecież jak szła na studia to wiedziała,że musi się za coś utrzymać.to jest cały trend promowany również przez media.Gdyby nie trafiła na sadystę ,pewnie dalej by to robiła i jej się to podobało.Kolacje,hotele.Dzisiejsi studenci nie są biedniejsi od studentów sprzed 20 lat a zachowują się tragicznie.Daję głowę,że za zarobione pieniądze ksiązek nie kupowała ,tylko ciuchy.Dzisiejsi studenci nie potrafia czytać.To jest wtórny analfabetyzm.Matura za 30 % i student ,przepychany z roku na rok.
Może i 20 lat temu tez tak było, ja kończylem studia 47 lat temu! Nie 20 lat, 47 lat temu! Studia były za darmo, skrypty też, i akademik też, a obiady w akademiku kosztowały ok 3 zlotych to była 1 /350 cześc najniższego zarobku!Masz poziom Leppera, który był zdziwiony że prostytutkę mozna zgwałcić. Można, bo prostytutka ma wszystkie prawa człowieka i kobiety, natomiast alfons nie ma żadnych praw, jest tylko ludzką wymiociną i ty stajesz po stronie racji alfonsa! I zdecydowana wiekszosc was bierze stronę alfonsa. No taki macie charkter, alfonsa charakter! POwodzenia alfonsie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później będzie wmawiała jakiemuś jeleniowi z warszafki że jest dziewicą bo przecież studiowała na kul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...